Kontakt oss

Se under fanen «Om klubben» for oversikt over styret i RHK og kontaktinfo til lagledere nederst på denne siden. Har du spørsmål du ikke vet hvem skal stilles til kan du fylle ut feltene i kontaktskjemaet nedenfor.

Se også vår «Ofte stilte spørsmål»-side.

 

Lagledere 2022/2023    
Lag Lagleder E-post
Håndballskolen 2016 Linda Halvorsen Halvorsen.linda@gmail.com
Håndballskolen 2015 – Rud Ellen Sæther ellenvogtsat@gmail.com
Håndballskolen 2015 – Smestad Anette Kristiansen Hansen Ak1980@me.com
Jenter2014 Linda Strand linda.strand1983@gmail.com
Jenter2013 Ine Edvartsen Ine.edvartsen@gmail.com
Gutter 2013 Karianne Grinde karianne_s_ostby@hotmail.com
Jenter 2012 Anette Kristiansen Hansen ak1980@me.com
Gutter 2012 Anne Marie Ringstad Næss amnaess@gmail.com
Jenter 2011 Nina Asmyhr nina.asmyhr@gmail.com
Gutter 2011 Guro Grimstad ggrimstad@gmail.com
Jenter 2010 Camilla Pedersen camilla.pedersen2008@gmail.com
Jenter 2009 Tove Sigvartsen kversoy@hotmail.com
Jenter 2008/2007 Ingunn Landmark Ingunn_landmark@live.no
Jenter 2006 Kathrine Olsgård kaolsgard@gmail.com
Junior Jenter 17-20 Veronica Henriksen 91770756@online.no
Damer 2 divisjon (K2) Dennis O’Sullivan dennosull@gmail.com
Damer 6 divisjon (K6) Monika Sandli monikasandli@live.no